ProDVX SD-14 14" Signage Display
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 343 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross weight | 1.3 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Net weight | 1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 769 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | ProDVX |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Volume (m3) | 0.0018865 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: prodvx sd-14 14, 2014100, prodvx, suured ekraanid

